Спінінгові котушки, представлені на внутрішньому японському ринку, буквально рясніють інноваційними технологіями, розробки і застосовуваними матеріалами. І зробити правильний вибір під свій комплект, найчастіше, завдання не просте. У цій публікації ми поговоримо про котушку, яка вже стала справді народною - SHIMANO 16 Vanquish 4000HG.

Котушка максимально наближена до флагману - Stella. Котушка зберегла в собі кращі технологічні рішення - корпус моделі виконаний за технологією Freebody, головна пара - за технологією Hagane (холодна ковка), колесо і шестерня системи Micromodule (дрібний зуб) підвішені за принципом X-Ship (шарикопідшипники у всіх опорах). Система герметизації корпусу Coreprotect і закритих підшипників One-Piece Bail забезпечує можливість лову в найскладніших умовах і запобігає потраплянню у внутрішній механізм пилу, бруду і піску. Оновлений інноваційний ротор має мінімальну інертністю, так як виконаний з новітнього вуглепластика CI4 +. Рукоять виконана в цілісному виконанні і безпосередньо вкручується в головну пару, завдяки чому ймовірність виникнення люфтів в даному вузлі відсутня повністю.

Котушка SHIMANO 16 Vanquish 4000HG володіє підвищеним передавальним числом, що робить її швидкісний. Дана модель є топовою серією в сімействі Шимано і є ідеальним вибором для доукомплектації снасті класу медіум і хеві.

SHIMANO 16 Vanquish 4000HG - кращий вибір в своєму ціновому діапазоні!

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/bezinertsionnye-katushki/shimano-16-vanquish-4000hg-jdm/