SHIMANO 19 Stradic 2500S - найкраще у поєднанні ціна-якість!

Японський бренд Shimano славиться виробництвом високоякісних спінінгів, аксесуарів, елементів екіпіровки, шнурів, приманок, а також - мультиплікаторних та безінерційних котушок.

Компанія застосовує тільки найкращі матеріали і технології, а в поєднанні з комп'ютерним моделюванням і багатоетапним тестуванням забезпечується неймовірний функціонал і попит на котушки даного бренду.

SHIMANO 19 Stradic 2500S - високоякісна безінерційна спінінгом котушка, яка виробляється для внутрішнього ринку Японії. Ця модель є довгоочікуваним оновленням 16-го Страдіка.

Котушка виконана з високоякісного ударостійкого пластика, головна пара виготовлена ​​за технологією Hagane, завдяки чому здатна витримувати неймовірні навантаження.

Ротор оновленої конструкції має мінімальну інертність. Ручка вкручується безпосередньо в головну пару, завдяки чому виникнення люфтів у цьому вузлі неможливе.

Технологія Protect забезпечує захист внутрішнього механізму від вологи, пилу т бруду, дозволяючи вести риболовлю в найскладніших умовах. Зручний ергономічний кноб робить роботу з котушкою буквально бездоганною.

Котушка SHIMANO 19 Stradic 2500S є ідеальним вибором для доукомплектації снасті класу ультралайт і лайт, оскільки має малу вагу, класичне передавальне числом і неглибоку шпулею (індекс S в найменуванні).

Також модель користується попитом у любителів лову в стилі ареа-фішингу. У нашому інтернет-магазині JTB.ua представлені котушки сімейства SHIMANO 19 Stradiвиготовлені виключно для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/bezinertsionnye-katushki/shimano-19-stradic-2500s/

#JTB