SHIMANO 19 Vanquish 4000 XG – Best of the best of the best!

Спінінгові котушки, представлені на внутрішньому японському ринку, буквально рясніють інноваційними технологіями, розробки та застосовуваними матеріалами. І зробити правильний вибір під свій комплект, найчастіше, завдання не просте.

У цій публікації ми поговоримо про котушку, яка вже стала воістину народною – SHIMANO 19 Vanquish 4000 XG.

Котушка максимально наближена до флагмана – Stella. Котушка зберегла в собі найкращі технологічні рішення – корпус моделі виконаний за технологією Freebody, головна пара – за технологією Hagane (холодне кування), колесо та шестерня системи Micromodule (дрібний зуб) підвішені за принципом X-Ship (шарикопідшипники у всіх опорах).

Система герметизації корпусу Coreprotect та закритих підшипників One-Piece Bail забезпечує можливість лову у найскладніших умовах та запобігає попаданню у внутрішній механізм пилу, бруду та піску.

Оновлений інноваційний ротор має мінімальну інертність, тому що виконаний з новітнього вуглепластику CI4+. Рукоятка виконана в цільному виконанні і безпосередньо вкручується в головну пару, завдяки чому ймовірність виникнення люфтів у цьому вузлі відсутня повністю.

Ця модель є топовою серією в сімействі Шимано і є ідеальним вибором для доукомплектації снасті класу медіум та хеві.

SHIMANO 19 Vanquish 4000 XG – найкращий вибір у своєму ціновому діапазоні!

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/katushki/shimano-19-vanquish-4000-xg-jdm/

Ви можете також підписатись на нашу групу

у Telegram: https://t.me/jtb_group

та у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAJjjVA5P0bqkv52p9SWrk6JNJZ2d7carPq8SAbH8E%2FRMAg97adAmmmSBxBaeyf