SHIMANO 20 Vanford 2500S – прекарсний вибір для ультралайту та лайту!

Японський бренд Shimano постійно дивує рибалок унікальними моделями котушок. У кожну модель або оновлення існуючого дизайну компанія намагається додати інноваційні розробки, технології та застосовувати лише найкращі матеріали.

Новинка 2020 - котушка SHIMANO 20 Vanford 2500S. Модель втілила у собі найкращі технологічні рішення компанії, технології, які раніше використовувалися лише у котушках топового сегменту.

Корпус SHIMANO 20 Vanford 2500S виконаний на основі популярної та народної моделі Shimano 19 Stradic. Корпус котушки виконаний з високоякісного удароміцного матеріалу CI4+, що має чудову міцність, потужність і жорсткість.

Ймовірність виникнення люфтів за такого технологічного рішення – мінімальна. Внутрішній механізм здатний витримувати величезні навантаження. Він забезпечує плавний та м'який хід. Головна пара виконана за технологією холодного кування Hagane.

Інноваційний ротор має мінімальну інертність, роблячи процес лову максимально комфортним. Рукоятка вкручується безпосередньо в основну пару - в цьому вузлі відсутня можливість появи люфтів.

Запатентована технологія X Protect забезпечує захист внутрішнього механізму від попадання пилу, бруду, піску та вологи, дозволяючи рибалці рибалити в найскладніших умовах.

Котушка SHIMANO 20 Vanford 2500S має дрібну шпулю і корпус. Ця модель ідеально підійде для доукомплектації снасті класу ультралайт. Девайс має великий попит у любителів мормишінгу і при лові ставкової форелі.

SHIMANO 20 Vanford 2500S виготовляється для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/katushki/shimano-20-vanford-2500s/

 

Ви можете також підписатись на нашу групу

у Telegram: https://t.me/jtb_group

та у Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAJjjVA5P0bqkv52p9SWrk6JNJZ2d7carPq8SAbH8E%2FRMAg97adAmmmSBxBaeyf