Сімейство котушок Ultegra від іменитого японського бренду Shimano вже протягом багатьох років стали справді народними - ці моделі довговічні, практичні, універсальні і мають ряд характеристик і параметрів, які застосовуються до середньо-бюджетних моделей. У 2021 році компанія Shimano оновила цю модель у своєму каталозі.

SHIMANO 21 Ultegra, не зважаючи на бюджетну вартість, можна впевнено поставити на один щабель з дорожчими моделями, оскільки технології, що застосовуються в цьому девайсі, раніше не були встановлені на котушках у цьому ціновому діапазоні.

Корпус SHIMANO 21 Ultegra виконаний з іноваційного вуглепластикового матеріалу CI4+, який має підвищену жорсткість, міцність і надійність, але при цьому – малу вагу.

Головна пара виконана за технологією холодного кування Hagane, завдяки чому внутрішній механізм девайсу здатний витримувати колосальні навантаження, а хід – м'який та плавний.

Захист внутрішнього механізму від попадання пилу, бруду та вологи забезпечує іноваційна технологія X-Protect. Збільшена у висоті шпуля у поєднанні з великим ходом штока забезпечують чудові показники дальності та точності закидів.

Ротор має мінімальну інертність. Підшипники, встановлені у правильних місцях та мінімальна кількість втулок забезпечують гармонійну та плавну роботу девайсу.

Котушка SHIMANO 21 Ultegra 4000 XG є ідеальним вибором для риболовлі на великі приманки будь-якого типу. Ця модель не має аналогів у своїй ціновій категорії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/katushki/shimano-21-ultegra-4000-xg/