Серія котушок Ultegra вже понад 15 років вважається найкращим вибором у своїй ціновій категорії. Ця народна модель відповідає трьом найголовнішим вимогам – довговічність, потужність, плавність ходу.

І ось у 2021 році бренд Shimano оновив легендарну модель, але при цьому – застосовано найкращі технологічні рішення та розробки, які раніше використовувалися лише у дорожчих моделях.

Корпус SHIMANO 21 Ultegra C2000S виконаний з міцного вуглепластику CI4+, який міцніший і потужніший за простий вуглепластик, а також – жорсткіший. У такому корпусі неможливе виникнення люфтів у елементах, що рухаються.

Головна пара виконана за технологією Hagane (холодного кування), завдяки чому здатна витримувати великі навантаження, а також забезпечує плавний, м'який та оксамитовий хід.

Інноваційний ротор має мінімальну інертність, роблячи процес риболовлі максимально комфортним. Рукоятка вкручується безпосередньо в головну пару, завдяки чому люфти в цьому вузлі виникнути не можуть.

Збільшена по висоті шпуля у поєднанні з великим ходом штока забезпечує чудові показники дальності та точності закидів.

Технологія X Protect, яка раніше встановлювалася тільки на топові моделі, забезпечує захист внутрішнього механізму від попадання пилу, вологи та бруду, тим самим збільшуючи довговічність девайсу.

Котушка SHIMANO 21 Ultegra C2000S є чудовим вибором для доукомплектації ультралайтової снасті. Модель також чудово підійде для лову в стилі ареа-фішинг та наноджигу.

Котушка не має аналогів у своїй ціновій категорії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/katushki/shimano-21-ultegra-c2000s-fc/