SHIMANO Bantam Rattlin Sur-Vibe 70mm - легендарний віб у Вашому арсеналі!

Все частіше й частіше в арсеналі вітчизняних спінінгістів можна побачити віби і ратліни від самих різних виробників.

Така популярність цього класу приманок пояснюється тим, що хижак, як би це дивно не звучало, звикає до одноманітної гри вже звичних йому приманок, і часто спровокувати обережну пасивну рибу важко.

Японський віб SHIMANO Bantam Rattlin Sur-Vibe 70mm - високоякісна приманка, створена для внутрішнього японського ринку. Приманка має обтічну форму тіла і відсутність елементів, які створюють парусність, завдяки чому дозволяє максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії.

Велика питома вага віба чудово підходить для облову глибоких ділянок водойми.

Приманка дозволяє застосовувати найрізноманітніші типи проводок - рівномірну, джигову, ривкову. Під час будь-якої анімації SHIMANO Bantam Rattlin Sur-Vibe 70mm створює потужні коливання та вібрацію, які здатні залучати хижака з великої дистанції і миттєво провокувати на атаку.

Ратлін користується великим попитом не тільки у любителів спінінгової риболовлі, але і при підлідному блеснінні. SHIMANO Bantam Rattlin Sur-Vibe 70mm є ідеальним вибором для лову окуня, щуки, судака і сома.

Приманка випускається у великій кольоровій палітрі забарвлень, яка містить як натуральні, так і кислотно-провокуючі забарвлення.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/viby-i-rattliny/shimano-bantam-rattlin-sur-vibe-53mm-13g-250/