Японські воблери бренду Smith користуються неймовірною популярністю у рибалок по всьому світу.

Всі моделі компанії доведені до досконалості, ідеально підходять для лову практично всіх видів риб, мають набір унікальних характеристик і універсальність застосування.

Знаменитий воблер типу кренк SMITH Camion Magnum - більш важка версія класичного Каміона.

Спочатку ця модель розроблялася для лову форелі, але в наших умовах – чудово ловить окуня, щуку, судака (у нічний час, на перекатах), а особливо – білого хижака – голавля, язя та жереха.

Маючи обтічну форму тіла, SMITH Camion Magnum дозволяє максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії.

Приманка дозволяє використовувати як рівномірну проводку, так і Stop&Go. На рівномірній проводці Каміон створює потужні коливання та вібрацію, які добре відчутні хижаку на великій дистанції.

Завдяки позитивній плавучості воблер можна легко запускати за течією під кущі і гілки дерев, що нависли над водою, де найчастіше стоїть у засідці хижак у літню пору року.

Принада виконана з високоякісного міцного пластику, завдяки чому здатна витримувати контакти як з підводними перешкодами, так і з потужними щелепами хижаків.

Великий вибір у палітрі кольорів дозволяє рибалці вибрати найбільш підходяще забарвлення під умови лову, активність хижака і особливості водойми.

Воблер SMITH Camion Magnum виготовляється виключно для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/smith-camion-magnum-srjtc1/