SMITH Jade 43F - легендарний воблер у Вашій коробочці!

Японська компанія Smith вже довгі роки користується величезним попитом у любителів і спортсменів як кращий виробник високоякісних і унікальних воблерів. не дивлячись на те, що приманки від компанії створені для лову морських хижаків і форелі, в наших умовах все моделі ідеально підходять для «вітчизняних» хижаків.

Японський воблер SMITH Jade 43F вже багато років вважається класикою ультралайтової риболовловлі. Ця приманка створена для роботи з максимальним заглибленням до півметра та ідеально підходить для лову окуня, щуки, судака, голавля, язя і жереха. Також варто відзначити, що приманка користується попитом у любителів як струмкової, так і озерної форелі.

При проводці SMITH Jade 43F створює потужні коливання і вібрацію, які добре відчутні для хижака і здатні привабити  здобич з великої відстані. Приманка також дозволяє застосовувати найрізноманітніші типи проводок - рівномірну, ривкову, stop & go.

Воблер випускається в широкій палітрі кольорів забарвлень, яка складається як з натуральних, так і кислотно-провокуючих забарвлень виключно для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/voblery/smith-jade-43f-43mm-20g-03/