Вибір шнурів для сучасного спінінгіста - заняття не просте і вимагає максимально педантичного підходу. Серед величезної кількості торгових марок і виробників непросто вибрати бренд, а серед моделей саме цієї компанії - заблукати зможе навіть пропалений досвідом спінінгіст ...

Японська високоякісна плетінка Sunline PE EGI ULT HS8 - унікальний шнур, створений для внутрішньо-японського ринку. Компанія застосувала унікальний поліестер як волокон для плетінки, завдяки чому шнур має мінімальну коефіцієнтом розтяжності (тактильна чутливість снасті не губиться), неймовірною міцністю і потужністю.

Запатентована технологія плетіння восьми волокон в одне ціле, в свою чергу, забезпечує ідеально круглий поперечний переріз. таке рішення забезпечує щільність шнура, а так само - мінімальне тертя шнура в кільцях при закиданні - завдяки цьому тертя шнура про вставки кілець мінімально і дальність закидання навіть надлегких приманок запредельна.

Шнур створений для лову кальмара. Таке рішення забезпечило неймовірні показники стійкості до абразиву - плетінка дозволяє вести ловлю серед підводних перешкод, рослинності, корчів, на плато черепашок. Навіть при численних контактах з подразниками такого роду шнур не січеться і не кошлатий.

Так само при тривалій експлуатації Sunline PE EGI ULT HS8 НЕ трухнет. Плетінка випускається в широкому модельному ряду. завдяки чому дозволяє укомплектувати снасть будь-якого класу потужність - ультралайт, лайт, медіум.

Шнур Sunline PE EGI ULT HS8 втілив в собі кращі технологічні рішення та є представником преміум-сегмента.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/sunline-pe-egi-ult-hs8-180m-0.3/