Tict. Для багатьох рибалок цей бренд знайомий давно та пов’язаний із унікальними товарами, що створені у найкращих традиціях Піднебесної. Ця відносно молода компанія (рік заснування – 2009) виробляє, майже, найкращі рибацькі снасті та елементи екіпірування. Японські спінінги Tict давно стали популярними серед рибалок. Неймовірна чутливість, фірмова складна будова бланку, неповторний дизайн без зайвих деталей, універсальність щодо застосування приманок, безмежна бросковість – це тільки частина критеріїв, через які спінінги Tict популярні як серед спортсменів, так і серед любителів. А яка думка щодо спінінгів Tict у Вас?

У даній статті піде мова про ультралайтове вудилище Tict Ice Cube IC-74F-Sis. Це майже, новий «кубик» - обновлена версія вже ставшего народним першоствореного «кубика» 69f. Вудилище зберегло дзвінкий, легкий бланк (вага спінінгу – 68 грамів при довжині 2.24м), що дозволяє здійснити далекі закиди навіть легкою вагою, неабияку чутливість, але яке стало трішки довшим , а також має нові кільця – Fuji Sis. Якщо бути точнішим, то правильно цю фурнітуру назвати Fuji SIC-S. Це тонкі вставки з чистого карбіду кремнія (которий, дуже складний під час обробки, на відміну від SiC з домішками чи кераміки, що просто імітує карбід кремния) дозволяють обирати менший розмір кілець (розмір пропускних кілець визначається зовнішнім діаметром рами, а не внутрішнім діаметром вставки), тому що їхній внутрішній діаметр збільшився.

Вудилище ідеально підійде для лову в межах тестового діапазону (від 0,1 до 4 грамів) на приманки будь-якого типу: «кубик» з легкістю впорається з мормишками мінімальної ваги і з чебурашкою 4 грами + 2- дюймовий силікон, з блесенками та не упористими воблерами. Варто відмітити, що вудилище без проблем справляється на верхній тестовій границі, не провалюючись. Швидкий строй відмінно пов’язує рибу, не дозволяючи гачку вискочити з проколу, а комлистість гарантує контроль над процесом вивужування.

Tict Ice Cube IC-74F-Sis – універсальний ультралайтовий спінінг, що дозволяє комфортно працювати з будь-якими приманками у межах тестового діапазону, має неабияку чутливість, дзвінкість та бросковість,- подарує масу незабутніх моментів під час процесу лову риби своєму володарю! Хочете мати даний девайс? Поспішайте до нас!