Популярність вудилищ спінінгів від японського бренду Tict цілком з'ясовна. Ця відносно молода компанія (заснована в 2009 році) випускає на внутрішній ринок Японії вудилища, рівним яких немає.

TICT Ice Cube IC-90TG-Sis - високоякісний спінінг класу лайт, створений для лову на середньої і дальньої дистанції на приманки абсолютно будь-якого типу. Бланк, виконаний з графіту високої модульності, забезпечує чудові показники потужності, міцності і надійності, але при цьому - чудову еластичність, інформативність і тактильну чутливість. Швидкий лад спінінга дозволяє максимально ефективно обловлювати дальню бровку, застосовуючи найрізноманітніші проводки.

На вудилище встановлено унікальну фурнітура від Fuji - SIC-S. Це тонкі вставки з найчистішого карбіду кремнію (який, вкрай складний в обробці, на відміну від SiC c домішками або кераміки, просто імітує карбід кремнію) дозволяють вибирати менший розмір кілець (розмір пропускних кілець визначається зовнішнім діаметром рами, а не внутрішнім діаметром вставки), тому що їх внутрішній діаметр збільшився.

Рукоять рознесеною форми виконана зі зносостійкої EVA і має максимально зручний хват.

Спінінг TICT Ice Cube IC-90TG-Sis не має аналогів і є воістину унікальним вудилищем, рівним якому немає за параметрами і характеристикам. Дана модель користується неймовірним попитом не тільки у любителів, а й у спортсменів.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/tict-ice-cube-ic-90tg-sis/