Tict Sram EXR-73T-Sis - ультралайтовий універсал, здатний на все!

Популярність спінінгів Tict в нашій країні цілком заслужена. Найвища якість виготовлення, кращі використовувані матеріали, інноваційні технології та багатоетапний процес тестування забезпечили неймовірний попит і популярність кожної моделі спінінгів бренду Tict.

Tict Sram EXR-73T-Sis при довжині в 221 см має вагу 70 грамів. Таких показників вдалося досягти завдяки мінімізації процентного вмісту сполучних (смол) в карбоновому бланку вудилища - зміст графіту становить 99.1%. Як наслідок, вудилище Tict Sram EXR-73T-Sis володіє надшвидким ладом в статиці і є швидким в динаміці.

Така особливість дозволяє спінінгістові здійснювати наддалекі і точні кидки навіть легкими приманками в межах тестового діапазону (1-8 г), а також «в'язати» спортивного дрібного окуня. Вудилище Tict Sram EXR-73T-Sis оснащено тубулярною порожнистою верхівкою, завдяки чому чудово справляється при роботі на верхній тестовій межі.

На вудилище встановлена ​​інноваційна фурнітура Fuji SIC-S. Це тонкі вставки з найчистішого карбіду кремнію (який, вкрай складний в обробці, на відміну від SiC c домішками або кераміки) які дозволяють вибирати менший розмір кілець (розмір пропускних кілець визначається зовнішнім діаметром рами, а не внутрішнім діаметром вставки), тому що їх внутрішній діаметр збільшився.

Спінінг Tict Sram 73T-Sis - універсальний ультралайтових інструмент. Вудилище чудово працює з вертушками, колебалками, воблерами в межах тестового діапазону, але справжній "коник" Срама - мікроджиг.

Спінінг прекрасно відпрацьовує однограмовий монтаж, а також не провалюється на верхній межі. Неймовірний показник чутливості забезпечує тотальний контроль над проводкою та, розуміння, що відбувається з приманкою під водою, а також миттєву передачу самого акуратного клювання.

Tict Sram EXR-73T-Sis - ультралайтовий універсал з неймовірним показником чутливості, кидковості та сенсорики. Це вудилище замінить відразу кілька спінінгів у Вашому арсеналі, дозволивши отримувати максимальний комфорт від процесу риболовлі й насолоду від кожного клювання і підсікання здобичі.

КУПИТИ:  https://jtb.ua/ua/product/udilishcha/tict-sram-exr-73t-sis/