Про спінінги японської компанії Tict можна говорити вічно. Це високоякісні спінінги топ-рівня, що втілили у собі найкращі технологічні рішення компанії, оснащені кращою фурнітурою, неймовірно чутливі й дзвінкі. Але серед усіх моделей на особливу увагу заслуговує неймовірний береговий лайтовий дальнобій - TICT SRAM TCR-90S Cannon.

Бланк вудилища виконано з високомодульного графіту і має неймовірну чутливість, потужність, міцність.  У бланку мінімізований відсоток додавання сполучних - смол. Інформативна жорстка вклеєна вершинка дозволяє рибалці мати тотальний контроль над усім, що відбувається з приманкою під водою.

Фурнітура від Fuji максимально розвантажила бланк, тим самим позбавивши вудилище від паразитних коливань при закидуванні. Рознесена рукоять виконана із зносостійкого неопрена і максимально комфортно лежить у руці. У бат є можливість додатково вставляти до  трьох вантажів по 10 грамів для ідеального балансу з будь-якою котушкою.

Спінінг TICT SRAM TCR-90S Cannon є ідеальним вибором для риболовлі на блешні та силіконові приманки на середній і далекій дистанціях.

Вудилище має складний лад, завдяки чому чудово справляється з посилистими закиданнями, пробиваючи бічний вітер, але при цьому більш м'який лад у динаміці дозволяє виводити дрібну рибу без зливів (бланк відпрацьовує ривки навіть спортивного окуня, не розриваючи губи хижакові). Вудилище не має аналогів в своєму класі і ціновій категорії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/tict-sram-tcr-90s-cannon/