Japan Tackle Box це не просто рибацький магазин. JTB – це шоу-рум найкращих рибацьких снастей із Японії за кращими цінами. Широкий асортимент рибацьких товарів, унікальні японські новинки, легендарні привади та спінінги, дружня атмосфера і професіональні консультанти – це далеко не все, що робить Japan Tackle Box кращим магазином японських снастей у Києві!

Але давайте зайдемо в середину та переконаємося ,адже не дарма говорять : «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»!

Переступаючи поріг, ми опиняємося у справжньому Раю. Спінінгіст будь-якого напрямку тут знайде для себе все необхідне для успішного та комфортного лова риби.

Починаємо нашу екскурсію зі спінінгов. Проходячи повз колег, котрі зі щирим азартом та інтересом вивчають нові для себе моделі японських спінінгів, ми опиняємося перед стендом.

Очі розбігаються на різні боки – ось новинка – стрiмовий спінінг від Varivas, а ось унікальний далекобій Tict Ice Cube, а ось там, погляньте, лінійка Nissin’oв на легендарному бланку Boron!

Треба терміново все передивитися, помацати, перетрусити, перевірити чуттєвість, і звичайно ж, - придбати найкращий спінінг із Японії в магазині Japan Tackle Box !

Психологічно зупиняємо себе на думці, що заходячи до магазину, треба придбати лише одне вудилище, а не всі; пригадуємо, що шнура залишилося на катушці зовсім мало, метрів 60, а у п’ятницю виїзд на Десну на пару днів. І змагання зовсім скоро…, треба б обновити плетений шнур для мікроджигу. Уперед, до шнурів!!!

Вибір захоплює, від ціни приємно радіємо( відкриваємо знані інтернет-магазини, а там ціни значно вищі), а консультант спокійно , наче читаючи казку на ніч, розповідає про ту чи іншу модель, радить, рекомендує, а не «напарює» найдорожчий плетений шнур із Японії.

І як же не придбати кращі японські воблери найкращої якості у магазині рибацьких снастей Japan Tackle Box ?

Очі розбігаються від продукції знаних японських брендів…Megabass, OSP, Deps, Jackall, ZipBaits, Daiwa та інші…Так і заманюють нас своїми кращими оригінальними воблерми, а консультант, як і раніше, просто радить, яка з моделей японських воблерів буде найбільш результативною в умовах нашої рибалки. Акваріум, звичайно, не водоймище, але гру привади, незнаної нами, ми легко можемо побачити.

Краєчком ока помічаємо величезний стілаж з форелевими коливаючимися блеснами. Усi блесна – чистокровні японськи «коливалки» для лову форелі. Ні репліки, ні копії – саме оригінал! А ціна…Доставка напряму з Японії буде дорожча, ніж придбати снасті у найкращому рибацькому магазині Japan Tackle Box на Петрівці

Перевіряємо гру блесен, визначаємося із кольором, прощаємося з уважним та фаховим персоналом та задоволені, щасливі, з новими девайсами виходимо з найкращого київського магазину японських снастей Japan Tackle Box.

Але прощаємося ми, скажемо відверто, ненадовго. Адже саме тут, у шоу- румі Japan Tackle Box представлені новинки та легенди снастей та аксесуарів з Японії. Найкращі ціни, гарантія якості, тепла атмосфера, фахове обслуговування, приємне спілкування – це все те, що відчуває людина, потрапляючи до рибацького магазину . Отже, ми з Вами вже переконалися – найкращий магазин японських снастей - це Japan Tackle Boх.