Популяризація кальмарових снастей для лову в нашій країні останні сезони набуває все більшої популярності. Така популярність обумовлюється тим, що ловля головоногих молюсків проходить в найскладніших і екстремальних умовах - серед великої кількості підводних перешкод, в які засеченія видобуток норовить сховатися. До таких комплектів висуваються неймовірні вимоги потужності, міцності і надійності, а так само - чутливість та інформативність.

Кальмаровие шнури так само повинні відповідати ряду вимог. Плетінка Varivas Avani Eging X8 MAX Power - втілення кращих інноваційних технологій, рішень, застосовуваних матеріалів і багатоетапного тестування. Плетінка має середню жорсткістю. Застосування високомодульного поліестеру в якості матеріалу для волокон забезпечує першокласні показники потужності, міцності і надійності, а унікальна технологія плетіння восьми волокон в одне ціле забезпечує ідеально круглий поперечний переріз.

Плетінка володіє високими показниками стійкості до абразиву, завдяки чому дозволяє вести ловлю в найскладніших умовах лову - серед корчів, черепашок, рослинності і каменів. Шнур Varivas Avani Eging X8 MAX Power забарвлений в колір мультиколор і має максимально зручну розмотування - 150 метрів. Плетінка є ідеальним вибором для лову на будь-які типи приманок спінінгів.

А Ви ловили на шнури бренду Varivas?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-eging-x8-max-power-150m-1.0-multicolor/