VARIVAS Max Power PE X8 150m - легендарний шнур!

Японська компанія Varivas спеціалізується на виробництві високоякісних шнурів, флюорокарбоновb[ матеріалів, вудилищ спінінгів, елементів екіпіровки та аксесуарів.

На особливу увагу заслуговують шнури Варівас, які залишаються фаворитами рибалок вже багато сезонів.

У цій публікації ми розглянемо легендарну плетінку - VARIVAS Max Power PE X8 150m. Як матеріал для даної моделі виробник застосовує поліестер з мінімальним коефіцієнтом розтяжності, завдяки чому тактильна чутливость снасті не втрачається навіть при тривалій експлуатації плетінки.

Ідеально круглий поперечний переріз формується завдяки запатентованій технології плетіння восьми волокон в єдине ціле. Таке рішення забезпечує відмінні показники кастингових характеристик, збільшення дальності і точності закидання (в порівнянні з аналогами) завдяки зменшенню тертя шнура в кільцях.

Стійкість до абразиву дозволяє рибалці вести ловлю в екстремальних і складних умовах - серед каменів, корчів, рослинності, валунів, на плато з мушлями. Шнур не трухне з часом і не схильний до механічних пошкоджень на відміну від інших аналогічних моделей.

Оскільки VARIVAS Max Power PE X8 150m відноситься до сібассових шнурів, ця модель володіє м'якістю (на відміну від жорстких кальмарових плетінок), завдяки чому чудово підходить в якості універсального шнура при риболовлі на абсолютно будь-які типи спінінгових приманок  - воблери, блешні і силікон.

VARIVAS Max Power PE X8 150m - плетений шнур, який не має аналогів! Модель виробляється для внутрішнього ринку Японії.
КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-max-power-pe-x8-150m-0.6-lime-green/