Ще 10-15 років тому, на зорі зародження ультралайтового лову, у спінінгістів під час придбання вудилища був невеликий вибір. На вітчизняному ринку були представлені або дешеві китайські моделі із вклеєними та тубулярними верхівками, або декілька моделей японських брендів за захмарними цінами. Наразі все змінилося, і вибір товару для спінінгістів від знаних японських компаній просто зачаровує та шокує. У цій публікації ми розкажемо про унікальне ультралайтове вудилище - лімітований спінінг Varivas Morris Works Limited SW Finesse 4S-610S.

Спінінг був створений для лову ставриди на морі. У наших же умовах ця модель ідеально підходить для ультралайтового лову. При довжині в 185 см вудилище має вагу меньше 50 грамів. Заявлений виробником тест складає від 0,1 до 5,8 гр. Бланк виконаний із високомодульного нанографіту 40Т з мінімальним відсотком додавання зв’язуючих (смол). Вклеєна верхівка дозволяє здійснити найохайнішу та філігранну проводку пасивного силікону надмалої ваги, під час якої чітко відстежується ніжне клювання пасивної риби.

На вудилищі встановлено найкращу фурнітуру – Fuji Torzite. Зручна ергономіцна рукоять виконана з якісного неопрену та надійно лежить у руці. Скелетний котушкотриматель додатково збільшує чутливість вудилища, котре має найвищі характеристики. Дизайн спінінгу заслуговує окремих слів. Це не просто серійний зразок, це витвір мистецтва, створений за кращими традиціями Піднебесної з притаманними їй педантичністю та продуманістю.

Спінінг чудово справляється з воблерами та блесенками у межах тестового діапазону, але основний плюс Varivas Finesse 4S-610S – мікроджиг. Саме тут вудилищу немає рівних. Чудові показники чутливості та сесорики забезпечать спінінгістам максимальний комфорт та насолоду від процесу лову.

Varivas Morris Works Limited SW Finesse 4S-610S – унікальний, не маючий аналогів девайс, створений для тих рибалок, котрі хочуть не просто зловити рибу, а насолоджуватися процесом лову, кожною хвилиною та клюванням, кожним здійсненним закидом та кожною рибою, що спіймали. На думку багатьох рибалок, спінінг Varivas Finesse – найкращий у своєму класі. А якою є Ваша думка?