Популярність японських шнурів для лову в наших умовах цілком з'ясовна - чудові показники міцності, потужності, реальний діаметр, якісні вживані матеріали, високий абразив - саме ці характеристики виділяють шнури японського ринку на тлі аналогів.

Японський шнур Varivas Salt Water Finesse PE X8 - високоякісна новинка від іменитого бренду, що спеціалізується на виробництві, мабуть, кращих спінінгів, шнурів, лісок, флюорокарбона, аксесуарів і елементів екіпіровки. Дана плетінка володіє чудовими показниками і характеристиками, що робить її кращою в своїй ціновій політиці. Матеріалом для даної моделі послужив якісний поліестер, що володіє мінімальним коефіцієнтом розтяжності (завдяки такій особливості тактильна чутливість снасті не губиться). Унікальна технологія плетіння забезпечує ідеально круглий поперечний переріз, завдяки чому тертя об вставки кілець при закиданні - мінімально, а відповідно кастінгвоие характеристики - помітно зростають.

Шнур має чудову стійкість до абразиву, завдяки чому дозволяє вести ловлю в найскладніших умовах лову. Плетінка досить таки м'яка (в порівнянні з класичними шнурами для лову кальмара) - що і слід очікувати від шнура, створеного для мебарінг і рокфішінга.

Varivas Salt Water Finesse PE X8 створений для лову на море, але за всіма параметрами і характеристикам - це найкращий вибір для доукомплектації снасті класу ультралайт і лайт. Плетінка не має аналогів на ринку і забезпечує отримання максимального комфорту і насолоди від процесу лову.

А на шнури якого бренду ловите Ви?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-salt-water-finesse-pe-x8-150m-0.4-white/