Рибальські товари з Японії користуються неймовірною популярністю у спінінгістів по всьому Світу. І це стосується абсолютно будь-якій частині комплекту - вудилища, котушки. жилки, приманки. Сучасний прогрес в поєднанні з високотехнологічними матеріалами забезпечує створення унікальних моделей, аналогів яким не існує у виробників інших країн.

До шнуру в комплекті висуваються особливі вимоги, і неправильний вибір призведе до втрати і знизити ефективність його роботи та параметрів всієї снасті в цілому. Японський шнур Varivas Sea Bass LS8 - втілення інноваційних технологій і рішень. Дана модель виконана з унікального поліестеру, завдяки чому плетінка володіє чудовою міцністю і потужністю.

Дана модель розроблена для лову сібасс, але в наших умовах - це чудовий універсал, який є ідеальним вибором для лову на приманки будь-якого класу з застосуванням будь-яких видів анімації. Володіючи високою стійкістю до абразиву, Varivas Sea Bass LS8 дозволяє вести ловлю в найскладніших умовах - серед каменів, корчів, рослинності і черепашок.

Шнур дуже слизький і гладкий, завдяки чому кастингові характеристики снасті зростають в рази. Плетінка Varivas Sea Bass LS8 є ідеальним вибором для доукомплектації снасті будь-якого класу і потужності.

А Ви ловите шнуром якого бренду?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/shnury-leski/varivas-sea-bass-ls8-150m-1.0-green/