VIVA Bres Bien 75 - унікальність - запорука уловистості!

Риболовля на воблери класу віби в нашій країні дуже популярна. Принади цього класу показують чудову уловистість як при класичній спінінговій риболовлі, так і при стрімкому блеснінні, а також - при підлідному полюванні за хижаком. Але серед величезної кількості брендів і моделей на особливу увагу заслуговує  VIVA Bres Bien 75.

Конструктивна особливість цієї моделі відразу впадає у вічі - це пластинка на хвостовій частині, завдяки якій у гру принади вноситься хаотичність, збитий ритм і провокаційну поведінку.

Приманка дозволяє максимально ефективно обловлювати середню і далеку дистанції завдяки великій питомій вазі, а також - вести ртиболовлю на течії.

Віб дозволяє застосовувати найрізноманітніші типи проводок - ривкову, ступінчасту, рівномірну. Потужні коливання і вібрація в поєднанні з їх високою частотою забезпечують миттєву реакцію навіть пасивного хижака.

Віб VIVA Bres Bien 75 виробляється для внутрішнього ринку Японії в широкій палітрі кольорів та забарвлень, серед яких присутні як натуральні, так і кислотно-провокуючі забарвлення.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/viva-bresbien-75-219/