VIVA Kozo Spin 20 – здивуй вітчизняного хижака!

Серед величезного вибору різних приманок, створених для внутрішнього ринку Японії, кожен рибалка знайде для себе щось унікальне, чи то воблер, блешню або ж силікон. Але, як би дивно це не звучало, хижак звикає до гри та анімації тієї чи іншої приманки.

І напевно кожен з вас помічав, що, наприклад, воблер, який раніше буквально косив хижака на певному водоймищі, через сезон-два починає просто не діяти, Ви отримуєте мляві удари і кілька хвостів. І доводиться знову підбирати ключик і намагатися розворушити хижака.

У цій публікації ми розповімо Вам про унікальну приманку, аналогів якої просто не існує – тейл-спінер VIVA Kozo Spin.

Модель  невелика по довжині, але має пристойну питому вагу та має прекрасні балістичні характеристики.

Петелька для кріплення шнура розташована на спині, як у ратліна. У хвостовій частині на вертлюзі закріплена пелюстка. Такий конструктив забезпечує унікальну роботу тейл-спінера.

На рівномірній проводці VIVA Kozo Spin створює сильні коливання тілом, як віб, посилені обертанням пелюстки в хвостовій частині. Під час джигової анімації, коли приманка перебуває у стані падіння, пелюстка продовжує хаотично обертатися, цим додатково стимулюючи навіть пасивного хижака на атаку.

Потенціал і проводка цієї моделі обмежується лише фантазією спінінгіста! Приманка VIVA Kozo Spin дозволяє обловлювати різні горизонти, а нейтральна плавучість додатково дає можливість максимально ефективно обстежити приямки, канавки, заглиблення.

Тейл-спінер виробляється в широкій палітрі кольорів, яка складається як з натуральних, так і кислотно-провокуючих відтінків.

VIVA Kozo Spin є чудовим вибором для лову окуня, судака, щуки, сома та білого хижака.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/viva-kozo-spin-20-149n/