VIVA Mazzy VIB Daes 60 - унікальний віб універсального призначення

Японський внутрішній ринок пропонує величезну кількість різноманітних приманок спінінгістові. Окрему нішу займають віби, також відомі як ратліни. Іменитий бренд Viva створює приманки, рівним яким не існує.

Віб VIVA Mazzy VIB Daes 60 - унікальна, оригінальна і неймовірно уловиста спінінгова принада, популярність якої підтверджена рибалками по всьому світу.

Приманка виконана з високоякісних ударостійких матеріалів, завдяки чому віб здатний витримувати навантаження, контакти з дном та підводними перешкодами, могутніми щелепами хижаків.

VIVA Mazzy VIB Daes 60 універсальний для застосовуваних різних типів проводок, дозволяючи рибалці експериментувати з подачею та анімацією. Віб показує чудову уловістість при джиговій, рівномірнїй, ривковій проводці. Потужні коливання та вібрація, створювані VIVA Mazzy VIB Daes 60, миттєво приваблюють хижака з великої дистанції та піднімають з глибини.

Приманка має чудові балістичні характеристики, тим самим дозволяючи максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії.

Віб користується величезним попитом не тільки у любителів риюобловлі спінінгом, але і при риболовлі з льоду, особливо - при полюванні за ікластим. Приманка випускається в широкій палітрі кольорів та забарвлень.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/viva-mazzy-vib-daes-60-12a/