Як ми писали раніше, кальмаровие серії вудилищ спінінгів дуже популярні в нашій країні при лові на самі різні класи приманок - воблера, блешня, силікон. Ці вудилища мають чудові показниками потужності, міцності і надійності, так як ловля ведеться в дуже складних умовах з великою кількістю підводних перешкод, в які засеченія видобуток норовить сховатися.
 
Японський спінінг XESTA Assault Jet Type S Slack Technika ST78 - першокласне вудилище з заявленим тестовим діапазоном до 4 EGI. Цей тест відповідає показнику 7-25 грамів. Бланк спінінга неймовірно міцний і потужний, а комлістость дозволяє форсовано виводити велику здобич з міцних місць. Так само жорсткість бланка дозволяє здійснювати різкі підриви приманки на викиді і просікати судака з твердої пащею. Відмінна тактильна чутливість і сенсорика дозволяють контролювати всю проводку і миттєво реагувати на найменше зміною в рельєфі.
 
Фурнітура Fuji Torzite завдяки геометрії і тонким вставкам дозволяють здійснювати вкрай далекі кидки, максимально ефективно обалвлівая обрану ділянку акваторії. Рознесена рукоять максимально комфортно лежить в руці як під час проводки, так і при занедбаності і виведенні.
 
Спінінг виконаний в строгому дизайні, що підкреслює стиль і статус бренду. XESTA Assault Jet Type S Slack Technika ST78 є ідеальним вибором для лову на абсолютно будь-які типи приманок спінінгів на ближній і середній дистанціях.
 
А у Вашому арсеналі є спінінги бренду XESTA?