Як ми писали раніше, кальмарові серії спінігових вудилищ  дуже популярні в нашій країні при лові на різні класи приманок - воблери, блешні, силікон. Ці вудилища мають чудові показниками потужності, міцності і надійності, оскільки риболовля ведеться в дуже складних умовах з великою кількістю підводних перешкод, у які підсічена здобич намагється сховатися.
Японський спінінг XESTA Assault Jet Type S Slack Technika ST78 - першокласне вудилище з заявленим тестовим діапазоном до 4 EGI. Цей тест відповідає показнику 7-25 грамів. Бланк спінінга неймовірно міцний і потужний, а комлистість дозволяє форсовано виводити велику здобич з міцних місць. Також жорсткість бланка дозволяє здійснювати різкі підриви приманки на викиді і просікати судака з твердою пащею. Відмінна тактильна чутливість і сенсорика дозволяють контролювати всю проводку і миттєво реагувати на найменші зміни в рельєфі.
 
Фурнітура Fuji Torzite завдяки геометрії і тонким вставкам дозволяє здійснювати далекі кидки, максимально ефективно обловлюючи обрану ділянку акваторії. Рознесена рукоять максимально комфортно лежить в руці як під час проводки, так і при закидуванні та виведені здобичі.
 
Спінінг виконаний у строгому дизайні, що підкреслює стиль і статус бренду. XESTA Assault Jet Type S Slack Technika ST78 є ідеальним вибором для риболовлі на абсолютно будь-які типи спінінгових приманок на ближній і середній дистанціях.
 
А у Вашому арсеналі є спінінги бренду XESTA?