XESTA Black Star Rock Snipe Shooter S7MX - універсальний джиговий інструмент.

Популярність японського бренду Xesta в нашій країні останнім часом підкреслює, що компанія створює вудлища, що мають чудові параметри та характеристики, які ідеально підходять для умов риболовлі на внутрішніх водоймах.

Японський спінінг XESTA Black Star Rock Snipe Shooter S 7MX призначений для ловлі великих морських хижаків.

Бланк виготовлений з графіту високої модульності, в поєднанні з технологією плетіння забезпечує неймовірну потужність та міцність, але водночас - еластичність та легкість.

Швидкий лад вудилища відмінно підходить для потужного закидування, що дозволяє пробивати боковий вітер, а також - добре в'яже хижака, не дозволяючиі гачку звільнитись з проколу під час виваджування. Запас міцності в комлевій частині є ідеальним для форсованої боротьби з великою здобиччю.

Фурнітура Fuji забезпечує максимальне розвантаження бланку і відсутність паразитних коливань, а також чудові показники дальності та точності закидання. Ручка виготовлена їз зносостійкого неопрену та має максимально комфортний хват.

Японський спінінг XESTA Black Star Rock Snipe Shooter S 7MX - ідеальний вибір для ловлі на джиг та повідкову снасть на ближній та середній дистанції. Вудилище має чудову міцність та потужність та високу чутливість та інформативність.

Модель виготовлена для внутрішнього ринку Японії і не має аналогів у своїй ціновій категорії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/udilishcha/xesta-black-star-rock-snipe-shooter-s76mx/

#JTB