XESTA Black Star Solid TZ Tuned S510-S - мікроджіговий інструмент топ-рівня.

Сучасна мікроджігова риболовля (в наших умовах) бере свій початок від популярних в Японії таких стилів, як рокфішінг, еджінг і мебарінг. Саме для джига дрібними вагами ми використовуємо вудилища, які в Японії застосовуються в зазначених вище стилях. Такі моделі володіють відмінною чутливістю, кидковыстю, легкістю та еластичністю, і при цьому - вони міцні і надійні, оскыльки здобич, хоч і має невеликий розмір, часто дуже активно чинить опір.

Спінінг XESTA Black Star Solid TZ Tuned S510-S - високоякісне японське вудилище, вироблене для внутрішнього японського ринку. Модель виконана з високоякісного високомодульного графіту, що забезпечує неймовірні показники потужності і міцності, а також - інформативність і тактильну чутливість.

Мінімальний выдсоток додавання сполучних матерыалыв (смол) забезпечило сухість бланка (що в свою чергу, як ми писали вище, забезпечило хорошу «чуйку»). На вудилище встановлена ​​солідна (вклеєна) вершинка, що дозволяє здійснювати акуратні та делікатні проводки і миттєво відстежувати навіть самі "ніжні" клювання пасивного хижака.

Використання топової фурнітури Fuji Torzite дозволило максимально розвантажити бланк, а також - позбутися від паразитних коливань завдяки геометрії і постановці фурнітури.

Також ці кільця забезпечують підвищення дальності і точності закидувань. Рознесена ручка виконана з комбінації зносостійкого неопрену та карбону.

Спінінг XESTA Black Star Solid TZ Tuned S510-S має швидкий лад, завдяки чому під час виведення навіть дрібної, спортивної риби гачок не вислизає з проколу, зводячи до нуля ймовірність сходу риби.

Японське вудилище XESTA Black Star Solid TZ Tuned S510-S не має аналогів в своїй ціновій категорії і є ідеальним інструментом для лову на ближній і середній дистанціях.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/xesta-black-star-solid-tz-tuned-s510-s/

#JTB