XESTA Black Star Solid TZ Tuned S72-S - чудовий лайт за хорошою ціною!

Спінінгова  риболовля лайтовими вудлищами дуже популярна, оскільки рибалка, озброєний спінінгом цієї потужності, здатний максимально комфортно ловити на будь-якому типі водойм, чи то  озеро, водосховище або річка. Лайтові інструменти універсальні до застосовуваних приманок і не ставлять рибалок у певні рамки.

Спінінги XESTA - японські вудилища, створені для внутрішнього ринку Японії (JDM). Всі вудилища є втіленням кращих застосовуваних матеріалів, технологічних рішень і розробок, завдяки чому робочі характеристики снасті знаходяться на найвищому рівні.

Бланк XESTA Black Star Solid TZ Tuned S72-S виконаний з графіту високої модульності, завдяки чому снасть має неймовірну тактильну чутливість і інформативність, дозволяючи спінінгістові контролювати все, що відбувається з приманкою під водою і відстежувати навіть саме акуратне і ніжне клювання.

На вудилище встановлена ​​топова фурнітура від Fuji - Torzite. Завдяки геометрії кілець і тонким вставкам, дальність і точність закидів у цієї моделі в рази краще, ніж у аналогічних моделей. Також таке рішення дозволило повністю уникнути паразитних коливань бланка і розвантажити спінінг. Рознесена рукоять виконана зі зносостійкої EVA і має максимально зручний хват (як при проводці, так і під час виведення).

Спінінг XESTA Black Star Solid TZ Tuned S72-S є чудовим лайтовим універсалом для лову на ближній і середній дистанціях, дозволяючи з легкістю застосовувати найрізноманітніші типи приманок (воблери, блешні і силікон). Стримуючий ресурс в комлі дозволяє форсовано виводити середнього за розміром хижака.

КУПИТИ:  https://jtb.ua/ua/product/udilishcha/xesta-black-star-solid-tz-tuned-s72-s/