Іменита японська компанія Yamaga Blanks вже багато років славиться по всьому світу як кращий виробник високоякісних спінінгових вудилищ  для різних видів риболовлі.

Компанія застосовує багаторічний досвід створення вудилищ, а також досвід інженерів, дизайнерів і кращих простаферів.

Варто відзначити, що Yamaga – бренд, який здійснює весь процес створення вудилища на своїх потужностях – починаючи зі створення матеріалу для бланку та закінчуючи упаковкою готових вудилищ у чохли.

Такий тотальний контроль за продукцією гарантує неймовірні робочі характеристики кожної моделі з каталогу.

YAMAGA BLANKS Blue Current TZ BLC-62/Tz Nano JH-Special – унікальна модель, створена для риболовлі у стилях рокфішингу та мебарингу.

Ця модель призначена для роботи з ультралегкими джигами головками на ближній і середній дистанціях.

Бланк моделі виконаний з високоякісного графіту, завдяки чому вудилище має запас потужності, міцності та надійності, але при цьому – легке, дзвінке та еластичне.

Чудову тактильну чутливість забезпечує мінімальний відсоток додавання сполучних (смол) до матеріалу бланка.

Використання найкращої на сьогоднішній день фурнітури від Fuji - Torzite - дозволило максимально розвантажити бланк, позбутися паразитних коливань при закидуванні, а також збільшити дальність закидів завдяки зменшенню тертя шнура або флюорокарбону об вставки кілець.

 Рознесена рукоять має середню довжину і виконана із зносостійкого неопрену.

Спінінг YAMAGA BLANKS Blue Current TZ BLC-62/Tz Nano JH-Special виробляється для внутрішнього ринку Японії і є чудовим вибором для риболовлі в стилі мікроджиг на водоймах будь-якого типу.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/yamaga-blanks-blue-current-tz-blc-62-tz-nano-jh-special/