YAMAGA BLANKS Blue Current TZ BLC-85 TZ Nano All-Range - легендарне вудилище від іменитого виробника!

Японський бренд YAMAGA BLANKS, заснований в 1989 році, з моменту заснування створює високоякісні вудилища спінінгів, які користуються неймовірною популярністю у рибалок у всьому світі.

На особливу увагу заслуговує серія Blue Current, яка з моменту створення отримала кілька оновлень (генерацій), постійно покращуючись, адже прогрес не стоїть на місці!

YAMAGA BLANKS Blue Current TZ BLC-85-TZ Nano All-Range – високоякісний спінінг універсального призначення, призначений для роботи з будь-якими типами спінінгових приманок для роботи на середній та дальній дистанціях.

Бланк вудилища виконаний з високомодульного інноваційного графіту, завдяки чому спінінг має запас потужності, міцності та надійності, а також – легкістю, еластичністью та м'якістю.

Мінімальний відсоток додавання сполучних (смол) до матеріалу бланка забезпечує чудову тактильну чутливість снасті.

Використання топової фурнітури – Fuji Torzite – забезпечує чудові показники дальності та точності закидів, розвантаження бланка та відсутність паразитних коливань.

Рознесена рукоять виконана із зносостійкого неопрену і має максимально зручний хват. Швидкий стрій вудилища чудово в'яже хижака, не дозволяючи гачку вивільнитися з проколу під час виваджування.

Спінінг YAMAGA BLANKS Blue Current TZ BLC-85-TZ Nano All-Range є унікальним і не має аналогів у своїй ціновій категорії.

Модель виготовляється виключно для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/udilishcha/yamaga-blanks-blue-current-tz-blc-85-tz-nano-all-range/