Окунь, мабуть, - найпоширеніша риба у водоймах нашої країни. Практично в кожному озері, річці, водосховище кишать зграйки смугастих, активно переміщаються по водоймі в пошуках їжі. Спінінгісти ловлять окуня самими різними типами приманок спінінгів - на силікон, воблера і блешня. У даній публікації ми спробуємо розглянути найбільш результативні воблера, які чудово працюють на водоймах абсолютно будь-якого типу і в не залежності від сезону лову.

ZipBaits Rigge 35F

Це високоякісний воблер, створений для внутрішнього ринку Японії. Дана модель вже багато років надійно закріпилася в арсеналах спінінгістів, показуючи чудові результати уловістость. Воблер володіє своєю активною грою, але при цьому дозволяє легкими ривками здійснювати галси - ривки в сторони. На паузі принада повільно спливає, перевалюючись з боку на бік (виконуючи роллінг). Воблер прекрасно працює як з активного хижакові, так і по пасивній рибі. Колірна палітра широка і різноманітна - вона дозволяє підібрати приманку під умови лову, активність хижака і особливість водойми.

O.S.P. Louder 50

І як же без Поппера в нашій добірці! Кожен рибалка бачив, як окунь годується біля поверхні, утворюючи так званий «котел». І що б Ви не закидали в цей осередок годівлі, кращі результати показувати будуть топвотери. Серед величезного переліку поверхневих приманок саме Поппер O.S.P. Louder 50 володіє неймовірними показниками уловістость. На ривках приманка створює смачний звук, що булькає, миттєво привертаючи увагу активної риби. O.S.P. Louder 50 ефективний в горизонті над рослинністю, на мілководних ділянках водойми (пляжах, мілинах, косах), а так же саме під час годування окуня котлом. Варто відзначити, що приманка з перших закидів провокує спочатку великі екземпляри, а лише потім добирає дрібного хижака.

Raid Level Vib Boost

У нашій добірці є і високоякісний японський виб. Особливістю даної моделі є створювані в воді потужні коливання і вібрація, які миттєво заводять навіть сверхпассивности смугастих. Приманка володіє чудовими кастинговими характеристиками, завдяки чому дозволяє максимально ефективно обловлювати обрану ділянку акваторії. Дана модель ідеально підійде для облову придонного горизонту (незалежно від глибини водойми). Приманка чудово ловить на озерах, водосховищах і річках в будь-який сезон. Raid Level Vib Boost випускається в широкій палітрі кольорів, завдяки чому кожен з рибалок здатний зібрати набір найбільш підходящих забарвлень під умови лову, особливість водойми і активність смугастих розбійників.

ZipBaits Khamsin 70SP

Цей великий шед є справжнім вбивцею середнього і крупного окуня на будь-якій водоймі. Приманка багатофункціональна і дозволяє застосовувати як рівномірну проводку, так і твічінг різної сили. На ривках Хамсин йде в сторони гаслами, а на паузі, виконуючи роллінг, зависає в товщі води завдяки нейтральної плавучості. Приманка чудово відсіває дрібного окуня. Імітує за своєю формою поведінку пораненого карася, дана модель чудово справляється не тільки з завданням у вигляді пошуку окуня, але і здатна спочатку вибрати найкрупніші екземпляри зграї.

Найчастіше, ловля окуня на воблера ефективна при правильному виборі приманки - адже в умови, коли смугасті годуються на поверхні, а спінінгіст обловлює ділянку діповой версією, очікувати клювань не варто. У даній публікації ми вказали Вам універсальні воблера, створені для внутрішнього ринку Японії, маючи які в арсеналі спінінгіст не залишиться без улову на будь-якій водоймі. Але арсенал спінінгіста - річ безмежна, і поповнювати його можна вічно. Головне правило вибору воблера для ловлі окуня - розуміння, що робить приманка у воді і думати, в яких умовах і в який час дану модель необхідно використовувати.