Мабуть, найчастіший трофей у спінінгіста - це щука. Плямиста, швидка, з величезною пащею, повною гострих, як бритва, зубів, що вилітає свічкою і випливають приманку під самим берегом, ця хижачка подарує Вам масу позитивних емоцій як при клюванні, так і при виведенні. Серед любителів лову спінінга окрему нішу займають спінінгісти, що ловлять щуку на воблера. Зараз купити воблер для лову щуки легко і просто - величезна кількість моделей від різних компаній продаються в будь-якому магазині. Але досвідчений рибалка знає - японські воблера для ловлі щуки - найкраща зброя при полюванні на зубасту. А Japan Tackle Box - кращий інтернет-магазин, де можна купити найкращий воблер для лову щуки!

Серед величезного переліку моделей, торгових марок, кольорів, безумовно, важко вибрати кращий воблер, який працює однаково добре в будь-яких умовах і за будь-якої активності риби. Коли щука активна, вона харчується, вона переводить свою кінетичну енергію в потенційну, плямиста з жадібністю і відкритою пащею готова атакувати все, що імітує її кормову базу. Але в умовах, коли щука пасивна, підібрати ключик не просто.

У кожного спінінгіста в арсеналі є свій унікальний, робочий варіант воблера, ставлячи який рибалка думає: «Ну, якщо на це не клюне, то чи не клюне ні на що». І у кожного рибалки цей топ-воблер - різний.

У даній статті я спробую розповісти про топ кращих воблерів для лову щуки на думку багатьох спінінгістів, які досягли поспіху не тільки на простих рибалках, але і на змаганнях.

Воблер ZipBaits Orbit на щуку

Унікальний японський воблер, оснащений системою дальньої занедбаності. Представлений в широкій палітрі кольорів. На твичинге розкриває всі свої особливості, нишпорячи по сторонах і збираючи плямисту навіть з великої дистанції.

Воблер OSP Rudra для щуки

Ця класика твичинга багато років виручає спінінгіста в умовах повного затишшя. Хороші польотний якості, можливість різнопланової подачі, легкість при анімації і великий вибір забарвлень не залишить щуці ні шансу.

Приманка Megabass Vision Oneten на щуку

Цей японський воблер - неперевершений мисливець на мілководних ділянках серед рослинності. Простота в анімації дозволяє впоратися з ВанТеном навіть початківцю спінінгістові. Максимально копіюючи пораненого малька, Megabass Vision Oneten не залишить байдужою навіть пасивну щуку.

Щука на Jackall MagSquad

Цей галасливий японський воблер чудово приваблює рибу з дистанції, дозволяючи максимально ефективно і швидко облавливать акваторію. Під час пауз при твичинге коливання воблера повільно згасають - і саме в цей момент спінінгіст відчуває потужну, агресивну атаку зубастої!

Deps Balisong

Ця легенда дозволяє обловлювати глибокі ділянки водойми, піднімаючи рибу. Високі показники польотних характеристик забезпечать далекі і точні кидки, а рисканье по сторонам при твичинге не залишать щуці жодних шансів. Широка колірна гамма дозволяє підібрати необхідний під умови лову забарвлення.

Зрозуміло, це далеко не всі моделі, які заслуговують на увагу. Японські воблера відрізняються не тільки високою якістю виготовлення, продуманістю в кожній деталі, точної, не збивається грою, але і здатністю провокувати на атаку понад пасивну рибу. Купити японські воблера іменитих брендів в інтернет-магазині JTB.ua означає придбати високоякісні, оригінальні, унікальні приманки за найкращими цінами!