Японська компанія YGK, яка тепер перейменована в X-Braid (завдяки ребрендингу), багато сезонів вважається найкращим виробником високоякісних японських плетених шнурів для різних способів і видів спінінгової риболовлі.

І якщо при виборі плетінки для лайту, медіум і хеві рибалка має широкий вибір, оскільки компанія виробляє велику кількість товстих шнурів (відносно товстих, починаючи з діаметра # 0.6 за японською класифікацією), то для ультралайтового лову компанія не розпорошувалася і створила воістину легенду, перевірену роками - YGK Lonfort Real DTex X8.

Плетінка виготовляється з високоякісного поліестеру, який має мінімальний коефіцієнт розтяжності, міцність та потужність. Таке рішення забезпечує збереження високої чутливості під час експлуатації.

Запатентована технологія плетіння дозволила створити ідеально тонкий, круглий у поперечному перерізі восьмижильний шнур, що створює мінімальне тертя об вставки кілець при закиданні. Неймовірна стійкість до абразивів дозволять рибалці вести риболовлю серед каменів, корчів, рослинності та інших підводних перешкод.

Плетінка YGK Lonfort Real DTex X8 має колосальне розривне навантаження. Вона випускається у діаметрах #0.3, #0.4, #0.5 у кількох розмотках. Ця модель є ідеальним вибором для лову на снасті класу ультралайт і лайт. Плетінка виробляється для внутрішнього ринку Японії.

КУПИТИ: https://jtb.ua/ua/product/shnury-leski/ygk-lonfort-real-dtex-x8-150m-multicolor-0.3/