Останні сезони популярність воблерів класу віб (інакше іменовані як ратлiн) цілком очевидна.

 По-перше, попит на цей клас приманок пов'язаний з універсальністю до застосування - практично всі моделі даного виду чудово підходять для лову на будь-якій водоймі - озері, річці або водосховищі.

По-друге - як би це дивно не звучало, але хижак звикає до класичних принад, а введення в арсенал якихось новинок, що мають іншу гру негайно позначаються на кількості покльовок.

Японський вiб Zip Baits Calibra 75S - високоякісна приманка, створена для внутрішнього ринку. Дана модель чудово тримає струмінь, будучи ідеальним вибором для лову на річках і обробки глибоких ділянок водойми. Приманка створює високоамплітудні коливання, які хижак відчуває навіть на великій дистанції.

Вiб дозволяє застосовувати найрізноманітніші варіанти проводок - рівномірну, ступінчасту, з елементами ривків, а так само - з чірканям по дну. Останній варіант анімації найбільш ефективний - при контакті з дном приманка створює невелику хмару з каламуті, що є додатковим стимулом для атаки хижака.

Вiб Zip Baits Calibra 75S чудово підходить для лову крупного окуня, судака, щуки і сома. Дана модель продемонструє неймовірні показники на запресингованiй водоймі.

Вибір кольорів в палітрі дозволить спіннінгістові підібрати найбільш підходящі забарвлення залежно від умов лову, особливості водойми і активності передбачуваної риби.

А як Ви ставитеся до лову на віби?

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/voblery/zip-baits-calibra-75s-811rd/