UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги APIA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Елітні японські спінінги від знаменитого бренду Apia - твори мистецтва родом з Японii, що підкорили серця багатьох спінінгістів, представлені в каталозі інтернет-магазину JTB.ua.


 

Застосування останніх інноваційних технологій, високоякісних матеріалів, дорогої фурнітури в поєднанні з багаторічним досвідом і ретельно передсерійним тестування дозволили APIA преставити риболовнiй спільнотi не просто спінінги, а шедеври з видатними показниками і характеристиками.


 

Відносно застосовуваних технологій, компанія Apia була і залишається єдиним підприємством, що використовують самі високомодульні карбону в сібассових і рокфішевих вудилищах, завдяки чому спінінги цього бренду мають нереальною тактильною чутливістю без втрати в міцності і потужності. Основна особливість і унікальність при виготовленні бланка - широке застосування підсилюють оплiткy складної геометрії з різних матеріалів. Крім вуглеволокна широко використовується кевлар і металеві нитки, що дозволяють додатково посилити тонкостінний бланк без збільшення у вазі, але виключивши слабкі місця. Унікальний, неповторний дизайн робить японські спінінги Apia впізнаваними не тільки у себе на батьківщині, але і в усьому світі.


 

Не дивлячись на основний напрямок цих спінінгів (рокфіш і ловля сібасс), вудлища Apia чудово підходять для джигового лову, застосування повідкових оснасток, а так само для роботи з воблерами і блешнями. Високі показники відчуття дотику і сенсорики у поєднанні з чудовими кастинговими характеристиками дозволяють сміливо назвати продукцію цього бренду кращою. У широкому модельному ряді спінінгів Apia представлені як універсальні серії вудилищ, так і цілеспрямовані, завдяки чому кожен спінінгіст зможе підібрати девайс під передбачувані цілі і завдання. Окремо варто звернути увагу на застосовувану фурнітуру. Apia використовує кращу в світі фурнітуру від Fuji, а для рукоятей використовуються високоякісні неопрен і португальська пробка.


 

Купити японський спінінг Apia в інтернет-магазині JTB.ua - гарантовано придбати якісну, оригінальну продукцію за найкращою ціною.

Вгору