UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Nissin Ares

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Uzaki Nissin - бренд, який виробляє рибальські снасті для внутрішнього японського ринку (JDM), мало знайом вітчизняним спінінгістам. Але популярність продукції Nissin в Японii говорить про те, що цей іменитий бренд створює, мабуть, кращі рибальські товари.

Спінінги Nissin - втілення японської культури. При створенні бланків розробники і дизайнери Nissin застосовують тільки кращі матеріали та інноваційні технології. Високомодульний графіт забезпечує високі показники чутливості і сенсорики, а використання тонких стін бланка і поперечне намотування надають спінінгам Ніссін запас потужності і міцність, повністю виключаючи можливість появи слабких місць в вудилище, дозволяючи форсувати хижака або вкластися в закид при необхідності. Поєднання багатоступінчастого тестування і багаторічного досвіду іменитих простаферов, всi спінінги Nissin - унікальні інструменти, що дозволяють працювати абсолютно з усіма типами приманок в будь-яких умовах лову.

Використання кращої фурнітури від іменитого бренду Fuji додатково підкреслює строгий японський стиль і доводить, що Nissin приділяє пильну увагу всім дрібницям.

Широкий вибір моделей з лінійки японських спінінгів Nissin дозволяє кожному спінінгістові підібрати модель, найбільш підходящу під умови лову.

Купити японський спінінг Nissin в інтернет-магазині JTB.ua або шоу-румі Japan Tackle Box - гарантовано придбати тільки оригінальну, якісну продукцію за найкращою ціною.

Вгору