UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Tict

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Японський бренд Tict - відносно молода компанія, яка вже зібрала мільйони фанатів по всьому світу. Tict займається виробництвом екіпіровки, аксесуарів, приманок і, звичайно, кращих спінінгом, які представлені в каталозі інтернет-магазину JTB.ua і в шоу-румі Japan Tackle Box.

Всі спінінги Tict - унікальні твори мистецтва, які не мають аналогів. Володіючи високою якістю збірки, продуманістю кожної деталі, японської педантичністю, багаторічним стажем і багатоступеневим тестування, ці вудлища надовго закріпилися в арсеналах не тільки простих спінінгістів, а й іменитих спортсменів.

Всі японські спінінги Tict мають складний лад - в статиці спінінги більш жорсткі (більшість моделей мають надшвидкий лад - extra fast), а в динаміці (при закиданні і під час виведення риби) вудилище стає м'якше, перетворюючись в класичний Fast. Така особливість дозволяє одночасно здійснювати наддалекі і точні кидки, під час виведення форсувати рибу, не "зливати» дрібного спортивного окуня, не розбиваючи прокол від гачка, і в той же час - виконувати агресивні підкиди приманок в верхньому заявленому тестовому діапазоні на максимальному викиді. Говорячи іншими словами, розглянемо ситуацію, коли у спінінгіста в руках Tict Ice Cube 90sis, монтаж 18 грамів вольфраму і 3-х дюймовий твістер. Полюють за судаком на брівці, викид 75 метрів. Більшість вудилищ не зможе зробити різкий підрив приманки від дна на такій довжині (через провисання шнура, опор води), але будь-яке вудилище японського бренду Tict без проблем впорається з поставленим завданням, дозволяючи максимально ефективно обловить цікавi ділянки водойми.

Мінімальна додавання в'яжучих речовин (смол) в матеріал бланка дозволяє підвищити вміст карбону в спінінгу, тим самим забезпечивши неймовірну чутливість снасті в цілому. У солідних моделях (спінінги з вклеєною вершинкой) розробники Tict застосовують жорсткі, але дуже інформативні високомодульні графітові вершинки, сенсорика у таких моделей знаходиться на найвищому рівні, дозволяючи здійснювати найакуратніші проводки і миттєво реагувати на зміни в рельєфі або саме акуратне і ніжне клювання пасивного хижака.

Використання топової фурнітури дозволяє не тільки йти в ногу з останніми інноваціями і технологіями, а й покращувати характеристики іменитих спінінгів Tict за рахунок оновлення модельного ряду. Так само варто окремо відзначити неопрен (EVA), з якого виконані рукояті спінінгів. За умови, що в країні-засновнику ловля ведеться на морi, рукоять спінінгів постійно контактує з сіллю, тому захистити неопрен від руйнування і втрати зовнішнього вигляду допоможе тільки використання кращих матеріалів.

У лінійці вудилищ спінінгів Tict для внутрішнього японського ринку присутні різні моделі - як для наноджіговой і мікроджіговой лову, так і унікальні далекобійні вудилища, що дозволяють дістати до не наколотої і не ляканоi риби, тим самим обійшовши колег по хобі.

Купити японський спінінг Tict в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua - гарантовано придбати високоякісний, оригінальний товар з Японії за найкращою ціною. Oзнайомитися з модельним рядом або ж отримати висококваліфіковану консультацію Ви можете в нашому шоу-румі за адресою м.Київ, просп. С. Бендери 16.

Вгору