UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські спінінги Varivas

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Іменитий концерн Morris Ltd, знайомий нашим спінінгістам по кращим РЕ шнурам Varivas, займається так само розробкою і створенням спінінгів преміум-класу для внутрішнього японського ринку (JDM). Кращі серії вудилищ Varivas представлені в каталозі інтернет-магазину JTB.ua і шоу-румі Japan Tackle Box.


 

Насамперед, коли Ви берете в руки будь-який японський спінінг від Varivas, відчувається висока якість збірки, продуманість в дрібницях і вишуканий дизайн, а так само - мала вага будь-якої моделі. Використання високомодульного графіту з застосуванням спіралеподібного і поздовжнього посилення бланка дозволило розробникам і дизайнерам японських спінінгів Варівас створити неймовірно чутливі, але міцні і потужні вудлища. Чутливості спінінгів Varivas дозволяє отримати тотальний контроль над всiм, що відбувається під водою - зміна в рельєфі, контакти з корчами, травою, черепашками або валунами, а також чітко відчути навіть акуратне клювання млявого хижака. Команда простаферов, серед яких - безліч іменитих спортсменів, проводять тестування передсерійних вудилищ в різних умовах, завдяки чому спінінги Varivas після попадання в серійне виробництво доведені до переваги, володіючи всіма необхідними якостями і характеристиками. Використання кращої фурнітури від Fuji дозволяє не тільки йти в ногу з технологіями і відповідати преміум-класу вудилищ, але і поліпшити робочі характеристики японських спінінгів. Для матеріалу, з якого виконана рукоять, використовуються тільки кращий неопрен і португальська пробка найвищої якості.


 

У модельному ряду спінінгів Varivas присутні різнопланові вудилища для лову лососевих, сібасс, басса, морської риболовлі. Всі ці напрямки вудилищ ідеально підходять для лову хижаків, що мешкають в наших умовах, завдяки чому кожен спінінгіст може купити японський спінінг Varivas для лову щуки, судака, окуня, сома і білих хижаків в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua або шоу-румі Japan tackle Box.

Вгору