UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Bassday

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Своєю популярністю японські воблери знаного бренду Bassdey зобов’язані двом факторам. Перший – найвища якість виготовлення, продуманість кожної деталі, комп’ютерне моделювання та застосування якісних матеріалів і фурнітури, які гарантують довговічність виробу. Усі воблери Bassdey виготовляються виключно в Японії, саме тому в якості цієї продукції не може бути сумнівів. Ці японські воблери не збиваються під час гри, як їхні аналоги, що виготовляються в інших країнах. Другий фактор – це відмінні робочі характеристики воблерів Bassdey та високі показники під час лову.

Широкий модельний ряд японських воблерів Bassdey, представлено у каталозі інтернет-магазину японських снастей JTB.uа та на вітрині шоу-рума Japan Tackle Box, містить у собі приманки як для лову в солоній воді, так і для риболовлі на прісних водоймах. .Усі приманки в модельній сітці японського бренду Bassdey – унікальні, вони не мають аналогів. Це спінінгові приманки із широким спектром використання. Вони зорієнтовані на лов окуня, щуки, судака, сома, форелі, а також - білих хижаків.

У залежності від умов лову та переваг рибалок, у інтернет-магазині японських снастей JTB.uа можна придбати приманки для роботи на різних глибинах, котрі мають різний ступінь плавучості, різні за розміром та гамою кольорів. Усі воблери Bassdey , чи то мінноу, кренкі, раттліни, шеди, топвотери – мають унікальну гру під час анімації, завдяки чому здатні розворушити пасивну рибу, провокуючи її на атаку. Така особливість гарантує те, що риба не звикає до тіпажної анімації воблерів від інших виробників, і будь-яке нововведення позитивно відбивається на результаті кльову.

Ще одне підтвердження тому, що японські воблери Bassdey є унікальними та з успіхом застосовуються і використовуються багатьма рибалками в усьому світі є те, що інші виробники виготовляють та випускають репліки та копії (зрозуміло, вони не мають таких характеристик, як оригінали) популярних моделей.

Придбати японські воблери Bassdey в інтеренет-магазині JTB.uа чи в шоу-румі Japan Tackle Box (місто Київ, проспект Степана Бендери,16)- це означає придбати оригінальні якісні приманки за доступними цінами.

Вгору