UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Daiwa

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Знаний японський бренд Daiwa, який добре відомий навіть рибалкам-новачкам як виробник котушок та спінінгів, пропонує у своєму каталозі величезну кількість приманок, аксесуарів та одягу. Придбати воблер Daiwa в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua – це рибалити в умовах, коли інші приманки не спрацьовують.

Найкращі спортсмени-спінінгісти беруть участь у тестуванні всіх моделей у різних умовах та різній активності хижаків. Уся продукція бренду Daiwa відрізняється найвищою якістю виготовлення, продуманістю кожної деталі та дрібниці,застосуванням тільки найкращих матеріалів та ретельного тестування перед серійним випуском товару. І японські воблери Daiwa - не виняток. Маючи стійку гру, воблери Daiwa відмінно працюють у водоймах із стоячою водою, а також на річках. Якість фарбування та зборки, стійкість до механічних ушкоджень (зуби щуки, контакти з дном, корчами, мушлями або водоростями) гарантують довготривале використання приманки.

Каталог японських воблерів Daiwa нараховує близько 100 моделей різноманітних форм – мінноу, кренки, шеди, топвотери. Палітра кольорів дозволяє підібрати найбільш потрібний колір японського воблера Daiwa у залежності від місця лову та переваг хижака. Якісна фурнітура, оригінальна гра воблерів Daiwa забезпечують вияв інтересу та миттєву атаку навіть у пасивних хижаків.

Купити воблер Daiwa в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua чи шоу-румі Japan Tackle Box – це гарантовано придбати оригінальну приманку найвищого класу за найкращою ціною.

 

Вгору