UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Deps

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Компанія Dеps – відомий японський бренд, спеціалізацією якого є розробка та створення спінінгових приманок, а саме – воблерів. Слоган знаного Dips звучить так: «Лов тільки великого бассу». І нехай у наших водоймах така риба наразі тільки екзотика (хоча, деякі водойми з цією рибою вже існують у Київській області), про воблери від Dips чув будь-який спінінгіст , котрий захоплюється воблероманією.

Інтернет-магазин японських снастей JTB.ua та шоу-рум Japan Tackle Box пропонує тільки оригінальні японські воблери Dеps.

Засновник компанії Kazumasa Okumura, знаний мисливець за басом, заснував компанію Dips у далекому 1997 році. Головною концепцією бренду є виробництво унікальних приманок, які не мають аналогів та відрізняються своєю грою,структурою, здатністю приваблювати та «подимати» рибу. Цим принципам фірма залишилася вірною й досьогодні. Воблери Dеps – оригінальні, унікальні японські приманки, здатні ловити не тільки баса, але й хижаків, що мешкають у наших водоймах – окуня, щуку, судака, сома, а також білих хижаків.

Перш, ніж запускати такі приманки у широке виробництво, їх ретельно тестують та допрацьовують, усувають всі недоліки та збої в роботі за будь-яких умов, завдяки чому зразки мають стабільну гру, присутня продуманість у кожній деталі та висока якість виробництва.

Асортимент приманок дозволяє спінінгісту перекрити лов на будь-якому діапазоні глибин. Японський бренд Dеps пропонує різноманітні поверхневі приманки різної конфігурації, кренкі та шеди з мілководним та глибоководним заглибленням. На окрему увагу заслуговують воблери типу минноу для лову твічінгом. Кожна приманка по-своєму унікальна та відрізняється найвищою якістю виготовлення, надійною фурнітурою та широкою палітрою кольорів. Варто відмітити, що фарба, яка нанесена на пластмасу, залишається яскравою та насиченою досить тривалий час, завдяки чому японські воблери Dеps виглядають новими, навіть після багаточисельних контактів із гострими зубами хижаків.

Однією із найуспішніших поверхневих приманок японської компанії Dеps є топвотер – поппер Dеps Pulsecond, який привертає великого хижака своєю грою на поверхні. До асортименту поверхневих приманок також входять різноманітні глісери «незачепляйки», серед яких варто виділити Dеps Basirisky Hard та Deps Busterk.

Найбільш відомою та популярною лінійкою мінноу є знана на весь рибацький світ серія Deps Balisong, котра містить моделі довжиною 100 та 130 мм, кожна з яких представлена у двох варіаціях плавучості – плаваюча та суспендер. Ці воблери неймовірно результативні під час лову щуки та трофейного окуня, прості в управлінні та ловлять навіть у найзапресингованіших місцях, провокуючи до атаки пасивного хижака. Японські воблери Dеps Balisong 130 suspender недарма вважаються серед багатьох фахівців та любителів лідерами з лову щук.

Придбати оригінальні японські воблери Dеps у інтернет-магазині японських снастей JTB.ua та шоу-румі Japan Tackle Box (місто Київ, проспект Степана Бендери, 16) – гарантовано стати власником японських приманок, що допоможуть та виручать Вас під час рибного лову за будь-яких погодних умов, активності хижака та незалежно від того, у якій акваторії відбувається лов.

 

Вгору