UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери DUO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Високоякісні японські воблери, створені знаним брендом DUO, надійно та надовго закріпилися у арсеналі спінінгістів. Японська якість виробництва , тотальний контроль, продуманість кожної дрібниці та деталі, унікальність та неповторність, застосування найкращих матеріалів та новітніх розробок у єдності з широким вибором моделей та кольорової гами – усе це якості японськихі воблерів DUO ,що представлені у каталозі інтеренет-магазину JTB.ua.

Оригінальні та унікальні, що не мають аналогів за характеристиками, японські воблери DUO - продукт одного із найкращих виробників приманок із Японії, включають у себе зовсім не схожі між собою серії моделей, кожна з яких відрізняється від іншої не тільки за кольором, розміром та ступенем плавучості, але й вагою, показниками глибини занурення та грою.

Найпопулярнішими та найактуальнішими серіями японських воблерів DUO можна вважати DUO Realis Jerkbait (ідеально підходить для лову трофеїв), DUO Realis Minnow (мінноу-суспендер, що розкриває свій потенціал під час твічінгу), DUO Realis Pencil (один з найкращих топвотерів для щуки на мілині водойми), DUO Realis Shad (шед, імітуючий малька, ідеальний вибір для лову на малих водоймах), DUO Realis Popper (поппер із унікальною грою, вбивця щуки на мілині), ), DUO Minnow Eiena (мінноу для твічінгу, здатний «примусити говорити» пасивну рибу), ), DUO Moab (легенда бренду з широкою палітрою кольорів), ), DUO Spearhead Ryuki (відмінний вибір для лову білого хижака) та інші моделі.

Придбати японський воблер DUO - означає гарантовано мати якісну приманку, яка буде стабільно працювати як на течії, так і на водоймах із стоячою водою, а також приманку, яка здатна спровокувати до атаки навіть пасивну рибу.

Воблери DUO виготовляються з якісного міцного пластику, на всі приманки встановлюється найкраща фурнітура, яка не підведе під час кльову гідних трофеїв. Широка палітра кольорів дозволить обрати найбільш відповідний для умов лову та переваги хижака колір. Варто зазначити, що фарба, яка нанесена на пластик, не вигорає, не псується навіть після довготривалої експлуатації приманки та постійних контактах із гострими зубами, трійниками(під час закидів), камінням, дном або мушлями.

Придбати воблер DUO в інтеренет-магазині JTB.ua чи шоу-румі Japan Тackle Box – гарантовано мати оригінальну якісну приманку за найкращою ціною.

 

Вгору