UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Ever Green

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Японська компанія EverGreen, мабуть, відома рибалкам усього світу. Створюючи високоякісні спінінги, приманки, аксесуари та одяг, цей бренд має мільйони прихильників серед рибалок. Але ця компанія отримала популярність саме завдяки розробці та створенню японських воблерів EverGreen. І це невипадково, адже у асортименті цього японського бренду величезна кількість воблерів, серед яких можна обрати приманку практично до будь-яких умов та способів лову.

Інтеренет-магазин японських снастей JTB.ua у своєму каталозі , а також на вітринах шоу-рума Japan Tackle Box пропонує широкий вибір популярних моделей та новинок від знаного японського бренду EverGreen. Каталог воблерів EverGreen нараховує декілька десятків моделей, серед яких є кренкі, шеди, мінноу, а також ратліни та поверхневі приманки - уокери та поппери. Багато з цих моделей стали абсолютними лідерами під час лову в певних умовах чи під час полювання за окремими хижаками.

Але не зважаючи на модель, усі воблери EverGreen мають найвищу якість виготовлення, кожна їхня деталь продумана, вони відрізняються якісною фурнітурою(заводними кільцями та трійниками), якісним нанесенням фарби. Окремо варто відмітити нанесення фарби на високоякісний пластик, із якого вироблені воблери EverGreen. Використання сучасних технологій та інновацій дозволяє зберегти колір приманки надовго, не дивлячись на постійні контакти з гострими зубами хижака, дном, водоростями або мушлями.

Японські воблери EverGreen ідеально підійдуть для лову хижаків, що мешкають у наших водоймищах. Серії твіч-мінноу,такі як Faith, LB Roller, Side Step ідеально підійдуть для лову плямистої. До речі, воблери мінноу із 3-ма гачками EverGreen класифікує , як джерк –бейт. Невеликі шеди Bank Shad, Super Sledge, Ultra Sledge спровокують блискавичну атаку окуня будь-якого розміру. Щука, судак, сом, трофейний головень оцінять охайно подані кренкі серій Combat Crank, Gold Digger.

Усі вищезгадані, а також інші популярні моделі японських воблерів EverGreen представлені у каталозі інтерент-магазина японських снастей Japan Tackle Box та на вітринах шоу-рума Japan Tackle Box (місто Київ, проспект Степана Бендери, 16).

Вгору