UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Gan Craft

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Японськы воблери Gan Craft – високоякісні приманки, що виробляються для внутрішнього ринку Японії, дуже популярні серед спінінгістів України. У цьому немає нічого дивного – висока якість виготовлення, використання найкращих матеріалів та дорогої фурнітури, сучасні технології, багатоетапне тестування та філігранний підхід до процесу воблеровиробництва, робить японські воблери Gan Craft майже найкращими приманками для лову на спінінг. У каталозі інтернет-магазину японських снастей JTB.ua представлені найкращі моделі воблерів Gan Craft для внутрішнього ринку Японії.

Найвища якість виконання, реалістичний зовнішній вигляд, структурована поверхня із промальовкою зябрових кришок і навіть таких дрібних частин як губи та ніздрі, надають японським воблерам преміум-сегменту максимальні показники уловистості. Для виготовлення японських воблерів Gan Craft використовують надміцний пластик, здатний витримати як удар об перешкоду, так і багаточисельні контакти із гострими зубами хижаків. Японські воблери Gan Craft люблять паузи, інколи – дуже довгі – з пів хвилини. Ці приманки не дуже упористі, тому рибалки можуть обрати усі можливі варіанти анімації. Це може бути і простий класичний твіч, а можуть бути й довгі підтяжки вудилища із обов’язковою віддачею шнура. Але найголовніше хочеться знову привернути увагу до пауз. Широкий модельний ряд японських воблерів Gan Craft, представлених у каталозі інтернет-магазину японських снастей JTB.ua та на вітринах шоу-рума Japan Taskle Box, має величезний вибір різних кольорів. Рибалка без особливих зусиль придбає японський воблер Gan Craft потрібного забарвлення , який найбільш сприяє умовам лову. Воблера Gan Craft відмінно підходять для лову щуки, судака та трофейного окуня.

Придбати японські воблери Gan Craft у інтернет-магазині японських снастей JTB.ua – отримати високоякісний оригінальний продукт за низькою ціною!

 

Вгору