UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Hifumi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Новинка на українському рибацькому ринку – японські воблери Hifumi – приманка преміум-класу, створені для внутрішнього японського ринку, представлені в каталозі інтернет-магазина японських снастей JTB.ua. Ці унікальні приманки користуються величезним попитом у країні, що їх виробляє, а також уже мають багато шанувальників і у нас, в Україні.

Висока якість виробництва, яка притаманна японській продукції, застосування найкращих матеріалів, ретельне тестування нових зразків, якісне фарбування – саме так можна схарактеризувати японські воблери Hifumi.

У наших умовах воблери бренду Hifumi відмінно ловлять окуня, судака та щуку. Особлива форма воблерів створює унікальну оригінальну гру під час будь-якої проводки, завдяки чому спінінгіст має великий плацдарм для експериментів з подачею приманки. Максимальна реалістичність із головною базою їжі для хижаків досягається завдяки промальованій хвилястій структурі приманки та поведінці у воді, яка максимально імітує в’ялого, пораненого малька. Японські воблери Hifumi мають якісну фурнітуру. Використання високоміцного пластику зберігає воблер протягом довгого часу від контакту із дном чи камінням, а також від множинних гострих зубів хижаків. Широка палітра кольорів дозволить спінінгісту обрати необхідну модель воблера Hifumi,ураховуючи потрібний колір та відтінок, що буде пасувати умовам лову та перевагам хижака.

Купити оригінальний японський воблер Hifumi в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua чи в шоу-румі Japan Tackle Box – означає придбати унікальну приманку, здатну розговорити найпасивнішого хижака, за найкращою ціною.

Вгору