UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери ІМА

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Воблери японського бренду ІМА, що представлені у каталозі інтернет-магазина японських снастей JTB.ua. відрізняються високою якістю виготовлення, продуманістю кожної деталі, надійністю та довговічністю.

Використання останніх розробок та технологій дозволяє постійно удосконалювати нові моделі японських воблерів ІМА новими розробками та інноваційними додатками. Комп’ютерене моделювання та розрахунок усіх воблерів у лінійці японської компанії ІМА дозволяє удосконалювати приманку, зробити її гру максимально реалістичною, не залишаючи хижаку жодного шансу. Унікальна гра усіх воблерів провокує до атаки навіть пасивних хижаків. Кожна модель воблеру ІМА унікальна, заточена під визначений діапазон глибин та особливості водойми. Широка палітра кольорів дає можливість зібрати набір найбільш потрібних відтінків.

Широкий модельний ряд воблерів ІМА, представлених у інтернет-магазині японських снастей JTB.ua та на вітринах нашого шоу-рума Japan Tackle Box дозволяє обрати потрібну модель, яка буде відповідати умовам лову.

Найбільш популярні моделі-легенди від ІМА – це Flit, Roumba , Skimmer та інші. Воблер ІМА Flit випускається у двох розмірах (100 та 200мм) та із різним ступенем плавучості. Розкриває увесь свій потенціал під час твічінгу, залучаючи окуня та щуку.

Там, де є зарослі ділянки водойми, кренкбейту ІМА Roumba не буде рівних. Цей вгодований топвотер наче «скошує» зубасту на мілині, залучаючи щуку з дистанції.

В умовах, коли виникає необхідність використовувати волкери, Skimmer від ІМА буде незамінним. Маючи високі показники картингових характеристик та розмашисту гру, цей волкер дозволяє швидко та результативно обловити потрібну ділянку водойми.

Усі японські воблери ІМА мають найвищу та строго контролюючу якість виготовлення, надійне та довгострокове фарбування, а також оснащені якісними японськими кільцями та трійниками.

Придбати воблер ІМА в інтернет-магазині JTB.ua – мати в своєму арсеналі якісний оригінальний воблер за найкращою ціною. Замовити воблер ІМА можна не лише в каталозі JTB.ua , але й обрати на стенді нашого шоу-рума Japan Tackle Box, який знаходиться за адресою: місто Київ, проспект Степана Бендери, 16.

 

Вгору