UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери Imakatsu

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Компанія Imakatsu була створена знаним японським рибалкою-спортсменом Katsutaka Imae, членом команди Ever Green. Використання останніх технологій, комп’ютерний розрахунок форми, стійкість у воді, покращення польотних характеристик – винахідники та дизайнери Imakatsu продумують та розраховують усе до дрібниць.

Популярність воблерів Imakatsu заслужена, а наявність у коробках спінінгістів десятків цих японських воблерів є підтвердженням тому, що у наших водоймах хижаки не можуть устояти перед грою легенд.

У каталозі інтернет-магазина JTB.ua та вітринах щоу-рума Japan Tackle Box надається величезний вибір моделей відомого японського бренду Imakatsu.

Imakatsu приділяє пристальну увагу всім дрібницям та тонкощам під час створенні та винаходу нових моделей воблерів. Системи дальнього закиду, якісне фарбування, найкраща фурнітура, стабільна гра, стійкість до коливань – далеко не всі характеристики , яким відповідають приманки цього бренду. Придбати японський воблер Imakatsu - це зловити рибу там, де колеги дарма колотять воду своїми приманками. Компанія Imakatsu займається постійною розробкою нових приманок, не даючи хижакам пристосуватися до вже існуючих, постійно дивуючи їх, створюючи нові унікальні моделі, котрі не мають аналогів. Кожна така лінійка розроблюється спочатку на компютері, використовуються розрахунки гідроанатомічних характеристик, добираються найвисокотехнологічніші матеріали та аксесуари. А сам процес виробництва товару ретельно контролюється. Так, під час розробки новинок, дизайнери Imakatsu перенесли свою увагу з шумового залучення риби (досягалося за рахунок застосування кульок та пустот у воблері) на хвильові коливання води під час проводки. Як результат, - у каталозі інтернет-мангазина японських снастей JTB.ua можна зустріти воблери із фіксованою системою відгрузки, які демонструють стабільний баланс у воді під час проводки. Саме такі ноу-хау і дають поштовх до розвитку нових лінійок воблерів компанії Imakatsu. Стабільна гра без провалів та змін не відлякує хижака, а навпаки – провокує на атаку навіть дуже пасивну рибу.

Придбати воблер Imakatsu у інтеренет- магазині JTB.ua чи шоу-румі Japan Tackle Box (місто Київ, проспект Степана Бендери, 16) – гарантовано отримати оригінальний якісний воблер за найкращою ціною. Широкий вибір моделей та кольорових варіацій дозволить Вам обрати найбільш відповідну під умови лову та погоди модель.

 

 

Вгору