UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери NISHINE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Відомий японський бренд Nishin Lure Works, розроблений Hiroshi Nishine, котрий протягом останніх двадцяти років професійно займається проектуванням та розробкою воблерів, представляє кращі моделі на вітринах нашого шоу-рума Japan Taskle Box та каталозі інтернет-магазина японських снастей JTB.ua.

Висока якість виготовлення, унікальна форма та індивідуальний дизайн, застосування інноваційних матеріалів та нестандартних підходів до створення нових моделей воблерів,- усе це позитивно відбилося на результативності японських воблерів Nishine, які користуються величезним попитом у щуки, окуня, судака, сома та білого хижака.

У асортименті фірми усього декілька моделей: шед Nishine Beatour у модифікаціях М3,М5 та М7, які відрізняються лише заглибленням, шеди Nishin Slide Dart85F, Nishin Blade Crank M5R – той самий Beatour М5, тільки з вузькою пелюсткою, на кшталт «вербового листя» біля самого хвоста приманки, яка обертається під час проводки, моделі з пелюстками Nishine Deka Beatour MG5, Nishin FatBull та поппер Nishin Super Chinai 95.

Усі моделі японських воблерів Nishine об’єднують два спільних явища – позитивна плавучість та загнутий униз хвіст приманки. Виготовлені воблери не з пластику, а з розробленого фірмою Nishine високотехнологічного матеріалу N-Foam, питома вага якого менша, ніж у пластика, і за рахунок цього приманка з матеріалу N-Foam має таку ж легку гру, як бальзові воблери та заводяться з пів оберту, чуйно реагуючи на найменший порух кінчика вудилища. До того ж, кожна з моделей має низько розташований центр ваги, завдяки чому приманка отримує під час паузи частий роллінг навколо своєї осі.

Купити воблер Nishin у інтернет-магазині японських снастей JTB.ua – це гарантовано мати високоякісний оригінальний продукт за найкращою ціною.

 

Вгору