UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери OSP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

O.S.P. – відомий бренд, лідер у Японії з виробництва спінінгових приманок. Розробник та дизайнер воблерів O.S.P. – Toshinari Namiki, легендарний рибалка і спортсмен, який подарував рибацькому світові не одну приманку, що стала хітом.

Japan Tackle Box у своєму каталозі пропонує Вашій увазі всі популярні моделі та новинки цього знаного японського бренду - O.S.P.inс. У інтеренет-магазині JTB.ua представлені лише оригінальні японські воблери O.S.P.

Кожна приманка цієї компанії створюється з найвищим контролем та детальним тестуванням і не потрапляє у виробництво до повної ліквідації усіх недоліків. Саме завдяки цьому, усі японські воблери O.S.P., котрі можна придбати в інтерент-магазині японських снастей JTB.ua, мають найвищу якість виготовлення, продуманість кожної деталі, гру, котра не збивається під час всієї проводки, дорогу фурнітуру та якісне фарбування. Якщо приділити увагу всім популярним моделям приманок O.S.P., то можна видати навіть книгу, де у тонкощах будуть висвітлені унікальність, гра, форма, гамма кольорів та особливості під час проводки тієї чи іншої моделі. Просто відзначимо ті воблери, які зазвичай знаходяться у коробках будь-якого спінгіста, котрий займається ловом риби на воблер. Rudra, Bent Minnow, Varuna, Yamato, Dunk, Asura та багато інших. Кожна з моделей у лінійці O.S.P. – унікальний, не маючий аналогів японський воблер найвищої якості виготовлення. Саме продуманість різних дрібниць, філігранний підгін воблера до поставлених цілей та задач і забезпечує таку неповторну уловистість воблера O.S.P.

У широкій лінійці японських воблерів O.S.P. присутні приманки для лову у будь-яких умовах – і топвотери, і мілководні моделі, і приманки, здатні підняти хижака з глибини 3-5 метрів. Воблери O.S.P.виконані у будь-яких варіаціях форм, чи то поппер, мінноу, кренк або шед.

Вартий уваги ще один важливий фактор, що стосується воблерів O.S.P. - їхня довговічність. Надійне фарбування не витирається та не згасає навіть після великої кількості контактів із зубастою, а трійники (Owner) залишаються гострими ще довго, не зважаючи на постійний контакт із дном, камінням або щелепами риби.

Придбати воблери O.S.P. в інтернет-магазині японських снастей JTB.ua – це отримати гарантію того, що Ви маєте якісний оригінальний воблер із Японії за найкращою ціною.

Вгору