UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Японські воблери SMITH

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Японські воблери Smith, що представлені у у інтернет-магазині японських снастей JTB.ua та шоу-румі Japan Taskle Box, являють собою приманку преміум-сегменту, створену для внутрішнього японського ринку. Найвища якість виготовлення, використання лише найкращих матеріалів, унікальність, ретельне тестування та багаторічний досвід фахівців та розробників, дозволили створити унікальні моделі японських воблерів Smith.

Широкий модельний ряд японських воблерів Smith включає в себе мінноу, кренки, шеди, топвотери, дозволяючи обрати воблер до умов лову та місця дислокації хижаків. Використання інноваційного пластику дозволило створити унікальний матеріал, котрий міцніший за звичайну пластмасу,- завдяки цьому воблери Smith мають меншу вагу, ніж аналоги, при однакових розмірах. Використання якісної фурнітури (заводних кільок та гачків) гарантує відсутність слабких місць приманки. А це дозволяє уникнути сход трофейних хижаків. Унікальні розробки та комп’ютерне моделювання призвело до створення унікальних оригінальних моделей, які провокують до атаки щуку, окуня, судака та білого хижака.

Японська якість виготовлення та ретельне тестування приманок перед серійним випуском гарантують стабільну гру та відсутність збоїв. Якісне фарбування дозволяє зберегти воблер майже у першозданому вигляді, не зважаючи на багаточисельні контакти із дном, камінням, мушлями, а також гострими зубами хижаків. Широка палітра відтінків кольорів дозволить обрати якісний японський воблер Smith у каталозі нашого інтернет-магазина японських снастей JTB.ua або на вітринах шоу-рума Japan Tackle Box у найбільш потрібному для умов лову чи бажань спінінгіста кольорі.

 

Вгору