SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG - ультранадійність для ультралегкості!

Сучасна спінінгова риболовля на мультіплікаторних котушках дуже популярна. Це обумовлюється не тільки пошуком чогось нового, але й більш функціональним підходом до снасті в цілому.

Серед провідних брендів індустрії виробництва котушок можна виділити два кращих бренди - Shimano і Daiwa, і кожна з цих компаній прагне запровадити кращі технології та матеріали в свої новинки.

Котушка SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG - унікальний мультиплікатор, створений виробником для риболовлі на ультралегкі і легкі ваги.

Суцільнометалевий корпус забезпечує надійність та міцність «мильниці», а також зводить до нуля ймовірність виникнення люфтів.

Внутрішній механізм котушки сформований з найкращих матеріалів, а застосування інноваційних технологій і розробок дозволило створити унікальний девайс якому немає аналогів.

Високоякісна шпуля забезпечує ідеальний схід волосіні або шнура, а в поєднанні з фірмовою системою пригальмовування - відсутність ймовірності виникнення перебіжок.

Котушка SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG чудово працює з абсолютно будь-якими типами спінінгових приманок.

Зручна рукоять і неопренові кноби роблять використання котушки максимально комфортним, незалежно від тривалості риболовлі.

Котушка SHIMANO 16 Aldebaran BFS XG виробляється для внутрішнього ринку Японії і є ідеальним вибором для доукомплектації снасті класу ультралайт і лайт.

КУПИТИ: https://jtb.ua/product/katushki/shimano-16-aaldebaran-bfs-xg-left-jdm/